УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ. ЧИ Є ВОНО В ЛІЦЕЇ? І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

У нашому ліцеї підтримується ініціатива учнів! Всі вчителі якомога сильніше намагаються заохотити учнів створювати творчий простір самостійно. І діти цьому неймовірно раді. Чому? Тому що вони знають:

-важливість свого голосу

-кожна думка почута

-можна втілити свої ідеї

-урізноманіти навчальний процес

-долучитись до командної роботи

-знайти нових друзів

-спробувати себе в новій сфері

-та відчути себе дорослим

І ми даємо таку можливість! Запрошуємо всіх бажаючих долучитись в 308 кабінет!!!

Первісною ланкою учнівського самоврядування є класні колективи. У кожному класному колективі діє своя модель учнівського самоврядування, яка взаємодіє з структурою загальної моделі учнівського самоврядування Ліцею. Учнівське самоврядування в Ліцеї існує вже багато років. Згідно з регламентом учнівське самоврядування в Ліцеї складається із 5 комісій, в які обираються учні 5-10 класів на класних зборах строком на один рік: комісія з питань освіти і науки, комісія з питань дисципліни та захисту прав, комісія спорту, екології та безпеки, комісія з питань дозвілля і культури, медіа центр Ліцею.

Правління Учнівської Ради самоврядування Ліцею складається з голів комісій, яких обирають на засіданні комісій. Цього року в Раду лідерів обрані такі учні:

Рада лідерів обрала президента на 2022-2023 навчальний рік, учня 10-А Максима ДАНИЛЮКА та віце-президента Єлизавету ДІСКОВСЬКУ. Рада лідерів має право міняти президента для того, щоб кожний виявив свої організаторські та управлінські здібності.

Кожна комісія обрала вчителя-координатора, опікуна, радника за його згодою. Вчитель-координатор не є членом комісії, не має права голосу, але є посередником між Радою учнівського самоврядування і адміністрацією та педагогічним колективом. Він може представляти роботу комісії на педраді.

В цьому році педагогами-координаторами обрані:

Обрано нового президента!!!!

Відповідно до Закону України “Про освіту”, громадське самоврядування  в закладі освіти – це право учасників освітнього процесу як безпосередньо, так і через органи громадського самоврядування колективно вирішувати питання організації та забезпечення освітнього процесу в закладі освіти, захисту їхніх прав та інтересів, організації дозвілля та оздоровлення, брати участь у громадському нагляді та в управлінні закладом освіти у межах повноважень, визначених законом та установчими документами закладу освіти. Учнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування в школі.

У нашому ліцеї учнівське самоврядування  діє через учнівський парламент, управління яким здійснює президент ліцею.

Впродовж останніх двох тижнів учні ліцею голосували за двох кандидатів: Дісковську Лізу та Данилюка Максима.

Обидва кандидати представили свою програму.

Перемогу отримав Максим Данилюк.

21 жовтня відбулася інавгурація новообраного президента. Максим Данилюк присягнув відстоювати інтереси учнівської громади.

Ми вітаємо новообраного президента!!!!

Адміністрація ліцею готова співпрацювати з президентом та учнівським парламентом задля реалізації нових проектів!!!

Слава Україні!!!